cpr 2010 کودک و نوزاد

احیای قلبی ریوی

CPR

همانطور که می دانید،انجمن قلب آمریکا (AHA) هر ۵ سال یکبار،یک گایدلاین جدید و بروز شده از نحوه احیای قلبی ریوی ارائه خواهد کرد.این گایدلاین ها نتیجه تحقیقات و پژوهش های فراوانی است که در این مرکز  و سراسر جهان صورت می گیرد.

تا قبل از سال ۲۰۱۰،ما از گایدلاین منتشره در سال ۲۰۰۵ پیروی می کردیم اما در سال ۲۰۱۰ ،انجمن AHA چند تغییر مثبت و کلی در گایدلاین  ۲۰۰۵ ایجاد نمود که بنظر می رسد این گایدلاین جدید بسیار قابل درک تر از گایدلاین های قبل می باشد.

اگر گشتی در سایت ها بزنید خواهید دید که گایدلاین cpr 2010 بالغین ترجمه شده به زبان فارسی،بسیار زیاد است،اما متاسفانه این مورد برای کودک و نوزاد بسیار اندک است.برهمین اساس وب سایت فوریت های پزشکی پاورپوینی با عنوان cpr 2010 کودک و نوزاد پایه ریزی نمود تا این خلل را جبران نماید.

این پاورپوینت به زبانی بسیار ساده نحوه احیای قلبی ریوی پایه در کودکان و نوزادان را شرح میدهد.امیدوارم این کار مورد رضایت شما احیاگران عزیز واقع شود.

مشخصات فایل:

عنوان: cpr 2010 کودک و نوزاد

نویسنده: محمد شکره

فرمت فایل آموزشی: ppt

فرمت دانلود: zip

حجم: ۵۷۰kb

 

دانلود

[notice]انتشار این فایل در صورت عدم تغییر آن برای سایت ها و وبلاگ های دیگر مجاز است.[/notice]

Permanent link to this article: http://fouriyat.ir/1327/cpr-2010-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9-%d9%88-%d9%86%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%af.html