صفحه اصلی / تازه های فوریت های پزشکی / المپیاد فوریت های پزشکی برگزار می شود

المپیاد فوریت های پزشکی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور اداره آموزش وپژوهش این مرکز اقدام به برگزاری پنجمین المپیاد کارکنان فوریتهای پزشکی و سومین المپیاد دانشجویان فوریتهای پزشکی نمود.

sn.emsدکتر صابری نیا رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور با اعلام این خبر گفت :این المپیاد که در تاریخ ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد، ۱۵۰نفر از تکنسین های اورژانس و ۵۰نفر از دانشجویان ترم آخر رشته فوریتهای پزشکی حضور دارند.

وی همچنین در ادامه افزود : این المپیاد که با هدف ارتقای شغلی و اطلاعات تخصصی پرسنل برگزار میگردد به سه نفر اول سفر حج و به سیزده نفر برتر هدایای ویژه ای تعلق خواهد گرفت.

دکتر رضوانی رییس اداره آموزش و پژوهش این مرکز  نیز در ادامه گفت :المپیاد مذکور در سه مرحله علمی ،عملی و عملیاتی در طی دو روز برگزار خواهد شد.

درباره محمد شکره

محمد شکره-کارشناس فوریت های پزشکی

۳ نظرات

  1. واقعا دارن بین نیروهای اورژانس و بیمارستان،وزارت بهداشت فرق میزاره،چطوره تمام کشور دارن پرستار وهوشبر وحتی اتاق عمل میگیرن بجز فوریتهای پزشکی؟
    ما از برج ۱۰/۹۲طرحمون تموم شد داشتیم مراحل قرارداد میگذروندیم ولی نامه ای که از وزارت بهداشت آمده بود نوشته بود که تا برج۴/۹۳نیرو نمیگیرن حالا هم بعد از ۵ماه باز تمدیدش کردن تا برج۱۰و گفتن تا سال دیگه برج۴تمدید میشه خواهشااگه پیام رو میخونید پیگیری کنید. خداوکیلی خیلی از بچه ها ناامید و دلسرد شدیم از سیاستهای وزارت بهداشت همه موندیم چیکار کنیم مدرکو بزاریم کنار بریم کارگری یاشغل دیگه .باور کنید همه هم به کارمون علاقه داشتیم وداریم

    • باسلام
      من هم با شما موافقم طی ۲ سال اخیر در رشته ما بسیار ظلم شده است، قانون ۲ سال سابقه کار برای ورود به مقطع کارشناسی از یک طرف مارو از ادامه تحصیل واداشته و وضعیت استخدام هم همونطور که شما فرمودید بسیار نامطلوب است.عملا نه ادامه تحصیل میتونیم بدیم نه استخدام میشیم.

    • همکار منم با شما موافقم علاوه بر همه اینها از رشته پرستاری و هوشبری و اتاق عمل می تونن در اورژانس ۱۱۵ استخدام بشن و شیفت بدن و ادامه تحصیل بدن ولی متاسفانه مانمی تونیم در هیچ رده ای کار کنیم یا ادامه تحصیل بدیم حتی دیپلم بهیاری در پایگاه ۱۱۵ شیفت هستند و لی نیروی فوریت حتی نمی تونه به عنوان بهیار در بیمارستان یا درمانگاه کار کنه