المپیاد فوریت های پزشکی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور اداره آموزش وپژوهش این مرکز اقدام به برگزاری پنجمین المپیاد کارکنان فوریتهای پزشکی و سومین المپیاد دانشجویان فوریتهای پزشکی نمود.

sn.emsدکتر صابری نیا رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور با اعلام این خبر گفت :این المپیاد که در تاریخ ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد، ۱۵۰نفر از تکنسین های اورژانس و ۵۰نفر از دانشجویان ترم آخر رشته فوریتهای پزشکی حضور دارند.

وی همچنین در ادامه افزود : این المپیاد که با هدف ارتقای شغلی و اطلاعات تخصصی پرسنل برگزار میگردد به سه نفر اول سفر حج و به سیزده نفر برتر هدایای ویژه ای تعلق خواهد گرفت.

دکتر رضوانی رییس اداره آموزش و پژوهش این مرکز  نیز در ادامه گفت :المپیاد مذکور در سه مرحله علمی ،عملی و عملیاتی در طی دو روز برگزار خواهد شد.

Permanent link to this article: http://fouriyat.ir/1361/%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%be%db%8c%d8%a7%d8%af-%d9%81%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%85%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%af.html

3 comments

  • مهدی on تیر ۱۳, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۱ ق٫ظ

  واقعا دارن بین نیروهای اورژانس و بیمارستان،وزارت بهداشت فرق میزاره،چطوره تمام کشور دارن پرستار وهوشبر وحتی اتاق عمل میگیرن بجز فوریتهای پزشکی؟
  ما از برج ۱۰/۹۲طرحمون تموم شد داشتیم مراحل قرارداد میگذروندیم ولی نامه ای که از وزارت بهداشت آمده بود نوشته بود که تا برج۴/۹۳نیرو نمیگیرن حالا هم بعد از ۵ماه باز تمدیدش کردن تا برج۱۰و گفتن تا سال دیگه برج۴تمدید میشه خواهشااگه پیام رو میخونید پیگیری کنید. خداوکیلی خیلی از بچه ها ناامید و دلسرد شدیم از سیاستهای وزارت بهداشت همه موندیم چیکار کنیم مدرکو بزاریم کنار بریم کارگری یاشغل دیگه .باور کنید همه هم به کارمون علاقه داشتیم وداریم

  1. باسلام
   من هم با شما موافقم طی ۲ سال اخیر در رشته ما بسیار ظلم شده است، قانون ۲ سال سابقه کار برای ورود به مقطع کارشناسی از یک طرف مارو از ادامه تحصیل واداشته و وضعیت استخدام هم همونطور که شما فرمودید بسیار نامطلوب است.عملا نه ادامه تحصیل میتونیم بدیم نه استخدام میشیم.

   • همکار on آذر ۲۵, ۱۳۹۴ at ۱:۰۶ ب٫ظ

   همکار منم با شما موافقم علاوه بر همه اینها از رشته پرستاری و هوشبری و اتاق عمل می تونن در اورژانس ۱۱۵ استخدام بشن و شیفت بدن و ادامه تحصیل بدن ولی متاسفانه مانمی تونیم در هیچ رده ای کار کنیم یا ادامه تحصیل بدیم حتی دیپلم بهیاری در پایگاه ۱۱۵ شیفت هستند و لی نیروی فوریت حتی نمی تونه به عنوان بهیار در بیمارستان یا درمانگاه کار کنه

دیدگاه‌ها غیرفعال است.