کارانه ۰.۷ درصدی برای پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی

 

 

اختصاص کارانه ۰.۷ درصدی به پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه های علوم پزشکی

کارانه فوریت های پزشکی

وزیر بهداشت بر لزوم همکاری و هماهنگی میان وزارت بهداشت و هلال احمر به منظور تکمیل اورژانس هوایی برای مناطق جاده ای، صعب العبور و شهری تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ دکتر سید حسن هاشمی در دیدار اعضای انجمن فوریت های پزشکی، ساماندهی اورژانس پیش بیمارستانی را از اولویت های وزارت بهداشت بیان کرد و گفت: در کلان شهرها به دلیل کمبود نیروی انسانی و وجود مشکلات در استخدام نیروهای جدید، از واگذاری این امور به دستگاه های دیگر مثل شهرداری، هلال احمر و پلیس استقبال می کنیم.
وزیر بهداشت همچنین بر لزوم همکاری و هماهنگی میان وزارت بهداشت و هلال احمر به منظور تکمیل اورژانس هوایی برای جاده های بین شهری و پایگاه های شهری تاکید کرد.
وی در ادامه با اشاره به این که پرسنل اورژانس ۱۱۵ هیچیک از مزایای پرسنل بیمارستانی را دریافت نکرده اند، افزود: کارانه ۰.۷ درصدی که از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه های علوم پزشکی است، متعلق به پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی است و سقفی هم برای آن تعیین نشده است.
دکتر هاشمی در پایان بر عدم استفاده از این کارانه برای خرید لوازم و سایر هزینه ها در بیمارستان ها تاکید کرد.

 منبع:

سایت خبری وزارت بهداشت ۹۳/۱۰/۲۸

 

Permanent link to this article: http://fouriyat.ir/1503/%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%87-0-7-%d8%af%d8%b1%d8%b5%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%86%d9%84-%d8%a7%d9%88%d8%b1%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d9%be%db%8c%d8%b4-%d8%a8.html

1 comment

    • حامد on اسفند ۱۹, ۱۳۹۳ at ۶:۰۳ ب٫ظ

    با عرض سلام و خسته نباشید .حامد رحمت اله هستم تکنسین فوریت پزشکی شاغل در اورژانس ارومیه.ممنون از وبساستتون

دیدگاه‌ها غیرفعال است.